Finanse VULCAN. Jak poprawnie przygotować i analizować sprawozdania Rb?

Czas trwania: 8 godzin dydaktycznych
Godzina rozpoczęcia: 09:00
Godzina zakończenia: 15:00
Cena / szkolenie: 490.00zł / osoba
Miejsce szkolenia: VULCAN sp. z o.o.,
Wołowska 6,
51-116 Wrocław,
Dolnośląskie
specjaliści ds. księgowości
Termin:
Jesteś zainteresowany szkoleniem? Zapisz się
  • Jak ustawić parametry niezbędne do stworzenia poprawnego sprawozdania Rb-27s, Rb-28S, czy Rb-N?
  • O czym pamiętać, aby prezentowane w sprawozdaniach dane były prawidłowe?
To przykłady pytań, na które księgowa/y powinna/ien znać odpowiedź, aby efektywnie i poprawnie realizować swoje obowiązki zawodowe.

Szkolenie obejmuje praktyczną wiedzę w zakresie działań, jakie księgowa/y powinna/ien wykonać w aplikacji Finanse VULCAN, aby poprawnie przygotować sprawozdania z wykonania planu dochodów budżetowych oraz planu wydatków budżetowych samorządowej jednostki budżetowej, czy sprawozdanie o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych.
Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniu ułatwią przygotowanie sprawozdań i analizę prezentowanych w nich wartości.

Po zakończeniu szkolenia uczestnik będzie potrafił prawidłowo przeprowadzić, w aplikacji Finanse VULCAN, proces przygotowania sprawozdania z realizacji planu dochodów budżetowych samorządowej jednostki budżetowej (Rb-27S) oraz sprawozdania z realizacji planu wydatków budżetowych samorządowej jednostki budżetowej (Rb-28S), jak również sprawozdania o stanie należności oraz wybranych aktywów finansowych (Rb-N).

Będzie znał, niezbędne do realizacji tego zadania, funkcje aplikacji Finanse VULCAN.

Szkolenie poprowadzi doświadczony trener firmy VULCAN, ilustrując omawiane zagadnienia praktycznymi przykładami.

1. Definicja sprawozdania Rb-27S, Rb-28S, Rb-N
  • Zasady tworzenia definicji sprawozdania
  • Zmiana definicji dla kolejnego okresu
2. Warunki niezbędne do wygenerowania poprawnego sprawozdania

3. Generowanie sprawozdania Rb-27S, Rb-28S i Rb-N
  • Automatyczne wyliczanie wartości liczbowych sprawozdań
  • Drukowanie sprawozdań
  • Zapisywanie ustawień sprawozdań do szablonu
  • Eksport sprawozdań do systemu BeSTi@
4. Analiza wyliczonych wartości liczbowych
  • Korzystanie z funkcji "Pokaż wyliczenia"
  • Analiza szczegółów na zestawieniu sald i obrotów
  • Analiza szczegółów na zestawieniu obrotów na koncie
5. Rozwiązywanie indywidualnych problemów użytkowników

• Warsztaty odbywają się w naszych nowocześnie wyposażonych salach - gwarantujemy dostęp do komputerów. W trakcie warsztatów zaplanowana jest przerwa obiadowa w cenie szkolenia
  • Zapisy na szkolenie zamykamy 48h przed planowanym terminem spotkania. W przypadku niezebrania się grupy szkoleniowej poinformujemy Państwa o odwołaniu spotkania maksymalnie do 3 dni roboczych przed spotkaniem.

Inne szkolenia, które mogą Cię zainteresować

Zobacz wszystkie